17.10.2017
Nová facebooková hra!
Ahoj hráči :-),
takže odedneška začínáme s novou facebookovou hrou. Každý týden vám zadáme celé jedno soutěžní kolo 1. české fotbalové ligy a vy pod tento příspěvek vždy u každého zápasu napíšete jak dopadne (3 možnosti: Výhra domácích, Výhra hostů, Remíza). Zároveň budete moct přiřadit k jednomu utkání žolíka (napíšete vedle svého tipu v závorce "žolík") - u tipu, kterému věříte nejvíc.

V případě shody v profitu, pak budou rozhodovat právě tyto vaše žolíkové tipy, tedy zápasy které jste si vybrali vy sami. Po každém kole pak budeme zobrazovat průběžné statistiky. Zatím se bude jednat jen o testovací verzi hry, tedy pro zábavu. Později pak budou pravděpodobně i nějaké ty ceny. Začínáme 11. kolem, stačí kliknout na obrázek níže a dostanete se na naši facebookovou stránku, tak se předveďte! ;-)
08.10.2017
Soutěž ČESKO-SAN MARINO
Rádi bychom vás upozornili na dnešní soutěž u sázkové kanceláře Tipsport o 5x300 netů/Kč. Soutěž je zdarma, stačí tipnout správné skóre a můžete vyhrát i vy. Podrobnější informace o soutěži najdete zde, analýzy k utkání pak najdete na následujících 5 odkazech: 1, 2, 3, 4, 5.

07.10.2017
Soutěže na Facebooku
Ahoj hráči :-), v brzké době připravujeme tipovací soutěž i na facebooku. Každý týden vám zadáme celé jedno soutěžní kolo (začneme 1. českou fotbalovou ligou, protože je u nás nejsledovanější) a vy pod tento příspěvek budete u každého zápasu tipovat, jak dopadne. Tipovat budete klasicky na 3 možnosti: Výhra domácích, Remíza, Výhra hostů. Zároveň budete moct přiřadit k jednomu utkání žolíka (napíšete vedle svého tipu v závorce "žolík") a v případě shody v profitu, pak budou rozhodovat právě tyto vaše žolíkové tipy, tedy zápasy které jste si vybrali vy sami, protože podmínkou soutěže bude, že musíte otipovat všechny zápasy daného kola. Dle předem stanovených kurzů se pak jednou měsíčně sečtou kladné i záporné profity u všech zápasů a vzejde vítěz. Zatím se bude jednat jen o testovací verzi hry, tedy pro zábavu. Od nového roku pak budou pravděpodobně i nějaké ty ceny ;-) Jak to bude vypadat se podívejte zde.

25.5.2017
Diplomy v poště - Pochlubte se na Facebooku
Pro ty z vás kteří si ještě nevšimli, tak i na betcupu už nějakou existuje vnitřní pošta, do které vám mimo jiné chodí i diplomy za vaše úspěchy v turnaji. Takže pokud chcete, můžete se pochlubit přátelům na FB když vyhrajete celý turnaj, a nebo třeba i když postoupíte do dalšího kola .

27.4.2017
Hurrrá, můžeme si psááát :-)
Na betcup.cz nově přibyl i poštovní panel. Od nynějška tak budete moct kontaktovat nejen admina, ale i ostatní hráče z betcupu :-) Více informací najdete na našem Facebooku.

11.4.2017
Další aktualizace
Proběhly další aktualizace webu. Pokud máte nyní nějaké problémy se zobrazením, stiskněte CTRL+F5.

05.4.2017
Upozornění SMSkou na Seznam mailu
Jak nastavit upozornění SMSkou zdarma u všech třech hlavních operátorů (Vodafone, T-mobile, O2) naleznete na této zálohované stránce https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:AXWAkjvhvI8J:https://napoveda.seznam.cz/cz/sms-upozorneni-na-novy-email/+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

31.3.2017
Upozornění na nový zápas SMSkou
Pokud nejste zas tak často na mailu, a nechcete propásnout další zápas v turnaji, tak v případě že máte Vodafone, je možná notifikace ZDARMA do mobilu. Stačí si zřídit službu "SMS E-mail" a nastavit si v mailovém klientu přeposílání zpráv z betcupu na vaši novou vodafone e-mailovou adresu. Podrobnější informace o tom jak na to najdete zde https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-firemni/otazky/sms-e-mail/aktivace-sms-e-mail/ případně kontaktujte Vodafone přes Facebook nebo na pece@vodafone.cz

28.3.2017
Over/Under a Home/Away
Nově byla zavedena možnost přidávat i sázky tipu Over/Under, což znamená že budete moct tipovat na to, jestli v utkání padne více či méně gólů. Home/Away sázky pak využijeme kupříkladu u NHL, kde budeme tipovat vítěze celého zápasu, tedy zápasu včetně prodloužení, případně i nájezdů.

12.3.2017
Na čem pracujeme..
Aktuálně se připravuje další systém bodování za jednotlivé postupy v turnaji, takže už nebude nutné vyhrát celý turnaj, abyste něčeho dosáhli, ale budou se počítat i "dílčí kroky". Také vyvíjíme na betcupu fuknci, díky které se budete moci pochlubit se svými úspěchy na facebooku nebo twitteru, takže až v budoucnu vyhrajete turnaj, ostatním to můžete dát vědět! V budoucnu máme pak v plánu i zebříček uživatelů dle reálného zisku, to znamená že betcup.cz vám sám spočítá, kolik byste vyhráli, kdybyste zadané zápasy skutečně vsadili v sázkové kanceláři.

08.3.2017
Vítězství v turnaji
Turnaj bude pokračovat tak dlouho, dokud nezbyde jen 1 poslední hráč. Ten se stane vítězem turnaje, aktuální turnaj tím skončí a začne turnaj nový. Aktuálně se pracuje na žebříčkách a různých statistikách, tak se můžete těšit!

05.3.2017
BETCUP.CZ - Turnaje v sázení
Každý den budeme přidávat 1 zápas, u kterého vy se budete snažit odhadnout správný výsledek. Systém hry je jednoduchý, budou vždy jen 2 možnosti, takže vy zvolíte buď možnost "A" a nebo možnost "B". Kdo uhodne jak zápas dopadne, postupuje v turnaji dál, kdo se netrefí, je ze hry a musí počkat na další turnaj, který začně opět po skončení toho aktuálního.

01.3.2017
Vítejte!
Vítejte na stránce BETCUP.CZ